A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Dritan Maraj - Kthehu


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/08/2012

2012-08-19T16:44:45

ekzistojn 1000mij fjal qe te them kthehu te un,
ekzistojn dite te tera vec dhimbje e net pa gjum
mtrego tlutem ku gabova qe shpinen ti ma ktheve
trego tlutem ku gabova qe zemren ti ma theve

rri i ulur dhe mendoj si tani do un jetoj
nga mendja un smund tlargoj
rri i ulur i vetmuar mundem qe ta harroj
ate dit kur ti mthe lamtumire nuk dua te shpresoj
ndoshta keshtu eshte me mir
pa ty jeta kalon ngadal, cdo dit e kam me veshtir
ishe gjeja me e shtrenjt me ty cdo gje kishte kuptim
ndersa tani mir e di se per ne mbrapa ska kthim

cka duhet te bej tani nese cdo gje mes nesh u kry, mos duhet te qaj cdo nat, edhe tendrroj se ende jam me ty,

rri i ulur dhe mendoj si tani do un jetoj
nga mendja un smund tlargoj
rri i ulur i vetmuar mundem qe ta harroj
ate dit kur ti mthe lamtumire nuk dua te shpresoj
ndoshta keshtu eshte me mir
pa ty jeta kalon ngadal, cdo dit e kam me veshtir
nuk dua te shpresoj qe do kthehesh perseri, nese mund dicka te bej nuk dua nuk dua ta di

nuk dua te shpresoj
ndoshta keshtu eshte me mir
pa ty jeta kalon ngadal, cdo dit e kam me veshtir
nuk dua te shpresoj qe do kthehesh perseri, nese mund dicka te bej nuk dua nuk dua ta di


Lyrics submited by  ronni202Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018