A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dritero Shaqiri

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
  • Age:
  • 39
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Dritero Shaqiri is a popular singer of Citizens' Traditional & Traditional Wedding music. Në Qershor 2002, Dritero Shaqiri merr pjesë në PoliFest 2002 me këngën "Tani E Shoh". Në vitin 2003, Dritero Shaqiri publikon albumin "Dritëro Shaqiri". Në Dhjetor 2005, Dritero Shaqiri merr pjesë në Zhurma Show 2005 me këngën "Ti Do Te Vish". Në Dhjetor 2008, Dritero Shaqiri merr pjesë në Zhurma Show 2008 me këngën "Te Keputa Por Si Nje Lule". Në vitin 2005, Dritero Shaqiri publikon albumin "Ti Do Të Vish". Më datë 24 Maj 2012, Dr...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Ne Dasem (2015)

Per Ju (2014)

Mos Me Pyetni (2012)

Ti Do Të Vish (2005)

Dritëro Shaqiri (1997)


» Add A Song »

Shkurt Shkurt
Rrak Tak
Fal Zemer Fal
Te Dua
Ti Qaje Une Te Shikoja
Lej Kto Fore
Mos Me Pyetni
Jam Pa Dashuri
Dite E Mirë Shihet Ne Mengjes


Related Artists:

Edi Furra

Enigma

Behar Lekaj

Admir Prekaj

Tini (Vlorentin Vladi)

Marlen Qelia

Shqipri Kelmendi

Arbër Arapi

Bajram Asllani

Bekim Kastrati


Tags: Dritero Shaqiri, Dritro Shaqiri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018