A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Driton Ajeti

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  9
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Zvicër 
  • Age:
  • 38
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Driton Ajeti is a popular singer of Pop music. Ai është i martuar ka dy fëmijë dhe jeton në Zvicër. Ka bere mjaft këngë deri më tani të cilat janë bërë hite dhe dëgjohen shumë. Edhe pse këndon kryesisht Pop, kohëve të fundit êshtë i kyqur edhe në muzikën popullore, pasi që Dritoni është njohës i mire i muzikës popullore shqip. Më datë 3 Maj 2010, Driton Ajeti publikon videoklipin "Thirma Emrin". Më datë 3 Maj 2010, Driton Ajeti publikon videoklipin "Ritmi Rinor". Më datë 19 Shkurt 20...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Metiz

Andin Randobrava

Neki Emra

Erjon Beci

Vlashent Sata

Liridon Sefa

Mr.Safet

Faton Rugova

Blerim Gashi

Labinot Rexha


Tags: Driton Ajeti

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018