A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dryton Deqanasi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  • Deçan 
  • Residence:
  • Zvicër 
  • Age:
  • 30
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Dryton Deqanasi is a popular singer of Hip-Hop music. Driton Lokaj "Dryton Deqanasi", ne Moshen 10 vjeqar u Shperngul Ne Zvicerr Me Saksisht Ne Neuchâtel Ku Flitet Gjuha Frengjisht. Ne Vitin 2006 Ja Ka Nisur Per Te Ber Rap & Hip Hop Ne Vitin 2007 Filloj Me Inqizime Proffesionale Dhe Aty e Formoj Grupin V.E.B Ma Saksisht Venat e Bashkume dhe e mban ket emer vet V.e.B a.K.a Dryton Deqanasi Mas pak kohe u njoftu me ReperinShqiptar UniKKatil m'bretin e hip-hopit shqip , ne albumin Kanuni i Katilit I...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts

Dryton Deqanasi (2009)


» Add A Song »


Related Artists:

Danzo

Monny

Ylli Trokitës

NS

Rrufeja

Krriki

Bnassty

Young Paloka

K.M

Beni Xhemas


Tags: Dryton Deqanasi, Driton Lokaj, V.E.B, V-E-B, Dryton, Venat E Bashkume, Dryton Deqanasi, Tba

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018