A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
MIRUD (Durim Morina)

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  10
  • Origin:
  • Prizren 
  • Residence:
  • Sh.B.A. 
  • Age:
  • 24
BIOGRAFIA: MIRUD (Durim Morina) is a popular singer of Pop & Classical music. AUTOBIOGRAFI: Kam lindur në Prizren, Kosovë në vitin 1994. Që kur isha fëmijë i vogël kam treguar gjithmonë shumë interes për artet dhe performancat. U përpoq disa herë për të hyrë në një shkollë fillore muzikore, por që kur babai im kurrë nuk donte që unë të bëhesha këngëtare, gjithmonë do t'i kisha humbur afatet. Në moshën 13 vjeçare u pranova në një shkollë muzikore në qytet të quajtur "Lorenc Antoni", e cila është një nga shkollat muzikore m...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Youtube

Channel

Instagram

Account

Twitter

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Seven Saraqi

Stanaj

Besnik Gjakova

Jokker

Tin (Boletin Musa)

Shkelqim Berberi

Samson Gjoni

Fitim Hergaja

Patriot Deliu

Lantistar


Tags: Durim Morina, Mirud

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018