A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Durim Morina

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  9
  • Origin:
  • Prizren 
  • Residence:
  • Sh.B.A. 
  • Age:
  • 24
BIOGRAFIA: Durim Morina is a popular singer of Pop & Classical music. AUTOBIOGRAFI: Kam lindur në Prizren, Kosovë në vitin 1994. Që kur isha fëmijë i vogël kam treguar gjithmonë shumë interes për artet dhe performancat. U përpoq disa herë për të hyrë në një shkollë fillore muzikore, por që kur babai im kurrë nuk donte që unë të bëhesha këngëtare, gjithmonë do t'i kisha humbur afatet. Në moshën 13 vjeçare u pranova në një shkollë muzikore në qytet të quajtur "Lorenc Antoni", e cila është një nga shkollat muzikore m...

>> Full biography >>


Youtube

Channel

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Seven Saraqi

Stanaj

Ace Yah

Leart Ajeti

Mr.Trimi

Mark Marku

Shqipran Maliqi

Muaad

Kasso

Miril


Tags: Durim Morina, Mirud

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018