A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dystopic
  • Origin:
  • Shkodër 
  • Residence:
  • Shqipëri 
Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2
Music genres: Hip-Hop

Dystopic is a singer. Më datë 6 Dhjetor 2017, Dystopic publikon videoklipin "Changer".

Më datë 3 Mars 2018, Dystopic publikon videoklipin "Snitches". Teksti u shkrua nga vetë Dystopic.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018