A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Prizren 
  • Age:
  • 20
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: E.K is a singer. Emri i vertete eshte Elberr Krusha....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Diagnoza

Tikki Goldd

The-Big

Nox-T

Honex

Extrel

Zone'x

Aga B

Ard'y.A.K.A.Shkatrrusi

V-Ag


Tags: E.K, Elberr Krusha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018