A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
E.K
  • Origin:
  • Prizren 
  • Age:
  • 20
  • Birthday:
  • 15 June 1998
  • Zodiac sign:
  • ♊ Binjaket
Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

E.K is a singer. Emri i vertete eshte Elberr Krusha.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018