A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: EMG is a not so popular singer of Hip-Hop music. Flamur Avdullahu (EMG) Nga Mosha 10 Vjeqare ai filloj te mirret me muziken Rap Hip-Hop. Kenga e Par U Realizua Ne vitin 2003 Me Titull "Une Jom EMG". Ne Vitin 2008 ai Formoj Nje Grup StreeTKinG'$ (2008 - 2010).ku dhe me pas Hap Nje Studio Ingjizimi Me Emer StreeTKinG Home Records ....

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Danny Boy

Mad Lion

Erson Shabani

Bigg V

Dora

B-Bami

Fulzan-G

Nec

B-Flow

TC


Tags: E.M.G, E.Mg, Emg, Flamur Avdullahu

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018