A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
E-Mc Intro

Tags: E-Mc Intro, Indrit Halla

  Age: 23   Zodiac sign: Demi  
E-Mc Intro is a not so known singer. Emri i vertete Indrit Halla dhe eshte shume i pasjonuar per muzike. Ai filloi qe te merrte pjese ne fesivalet e shkolles. me mbarimin e nente vjecares ai vedosi qe te ecte me tej me karrieren e tij si kengetar duke nxjerr ne treg 6 kenge nje prej te cilave i beri e dhe klipin . ka marre pjese ne shume klube nate duke kenduar dhe me pak fjale karriera po i ecen me se miri.... gjithashtu vazhdon shkollen e meseme te liceu artistik ''Jordan ...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017