A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
E-Mc Intro

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: E-Mc Intro is a singer. Emri i vertete Indrit Halla dhe eshte shume i pasjonuar per muzike. Ai filloi qe te merrte pjese ne fesivalet e shkolles. Ne mbarimin e nente vjecares ai vedosi qe te ecte me tej me karrieren e tij si kengetar duke nxjerr ne treg 6 kenge nje prej te cilave i beri e dhe klipin. Ka marre pjese ne shume klube nate duke kenduar. Më datë 25 Dhjetor 2012, E-Mc Intro publikon videoklipin "Se Ty Te Dua", në bashkëpunim me Gresa. Videoklipi u prodhu...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Poku

Kasamo

Katilirrebel

Addi Pllana

Ardy

Niti

Ilsi Ademi

Leon Zaskoku

Arjan Lekaj

Arflet Selmani


Tags: E-Mc Intro, Indrit Halla

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018