A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: E.N.E. is a singer. Në Prill 2005, E.N.E. merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "I Wanna", në bashkëpunim me Dieless. Më datë 31 Tetor 2011, E.N.E. publikon videoklipin "Pusherman", në bashkëpunim me Akrepi, G-UP, M.I.D & Next. Me këtë këngë, E.N.E. merr pjesë në Netët e Klipit Shqiptar 10 në vitin 2011....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mista B

The'good'father

Shoni Shon

Xili G

Joy B

Masta

Leobaj

Xhevdet Shala

Ed-T

Krist-T


Tags: E.N.E., Ene, E.N.E, Ene

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018