A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
E-Nastick

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  6
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: E-Nastick is a popular singer of Hip-Hop music. Reperi E-Nastick jeton në Munih të Gjermanisë. Më datë 16 Shtator 2013, E-Nastick publikon videoklipin "Silence (Noizy Diss)". Mësohet se problemi mes dy këngëtarëve kishte nisur në një klub në Munih, në ditëlindjen e boksierit kosovar Robin Haxhi Krasniqi, ku ishin të ftuar të dy reperët. Zënka në mes tyre ka bërë që E-Nastick, i cili është me origjinë nga Rahoveci, t’ia dedikojë një këngë Noizyt, i cili jo rrallëherë është zënë edhe me reper...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Sparksi

Reexhi

Strongi

RapSIone

Trim Jetullahu

Dardan

X (Shkelqim Ravja)

Flambo

G-As

Nitti


Tags: E-Nastick

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018