lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
E-NastickTags: E-Nastick
E-Nastick is a popular singer. Reperi E-Nastick jeton në Munih të Gjermanisë. Ai i ka bërë ‘diss’ reperit të njohur nga Shqipëria, Noizy dhe kënga e cila është kompletuar me videoklip titullohet “Silence”. Mësohet se problemi mes dy këngëtarëve kishte nisur në një klub në Munih, në ditëlindjen e boksierit kosovar Robin Haxhi Krasniqi, ku ishin të ftuar të dy reperët. Zënka në mes tyre ka bërë që E-Nastick, i cili është me origjinë nga Rahoveci, t’ia dedikojë një këngë Noizyt, ... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  3 / Votes cast:  4 :: Silence (Noizy Diss) ::  
 :: Vllavrasje ::  
 :: Projektil 4 Life ::  
 :: Shum Sheik ::  Loading...Kalendari
27/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Afrim Muçiqi
Afrim Muçiqi
48 vjeç
Anonimos
Anonimos
29 vjeç
Bobby Valentino
Bobby Valentino
37 vjeç

This Week's Poll
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Katy Perry

  Taylor Swift

  Rachel Platten

Vote