A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
E-Os Tbb

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  • Korce 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: E-Os Tbb is a singer. Emri i vertete KASTRIOT KOROLI. E-OS se bashku me familjen e tij u larguan nga Korca per nje jete me te mire ne Tirane dhe u vendosen ne Rrugen 5 Maj ku rri edhe sot. Ne lagjen ku ai u rrit shumica ishin veriore. Ata kishin nje kundeshtim te madh ndaj reperave jugore. I inatosur per kete gje ai ju fut botes muzikore. Tekstet e tij te para ai i beri ne moshen 8-vjecare por kengen e pare ai e regjistroi ne moshen 14 vjecare pas nje kontrate te li...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Erto

Sizer

Lil Bm

Gutti

Continental

Scandali

Lugatti

Daniel Kopsaj

Rimy

Dbmc A.K.A Doory


Tags: E-Os Tbb, Kastriot Koroli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018