A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
E.T.ATags: E.T.A, E.T.A., Eta
  Age: 8  
E.T.A is a popular music group/band. Grupi E.T.A perfshin 4antar Rrubi, Idle, Gig dhe Rey. E.T.A me muzik merret nga viti 2oo9 ku e filluan karrieren e tyre me kengen "SHOKUT".... >> Full biography >>


Not Yet Rated
 


Loading...Kalendari
19/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
33 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Vote