A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

  • Age:
  • 9
BIOGRAFIA: E.T.A is a popular group/singers. Grupi E.T.A perfshin 4antar Rrubi, Idle, Gig dhe Rey. E.T.A me muzik merret nga viti 2oo9 ku e filluan karrieren e tyre me kengen "SHOKUT"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dogma

Allegro Band

We3

Grupi Polifonik I Mallakastres

Explode

Radical Obscurity

Stickers

North-West Side

Team-Ox

Vellezerit Morina


Tags: E.T.A, E.T.A., Eta

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018