A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  19
BIOGRAFIA: E7 is a popular group/singers of Hip-Hop music. Më datë 9 Prill 2008, E7 publikojnë videoklipin "N'gilan". Më datë 17 Tetor 2008, E7 publikojnë videoklipin "24 Orë". Më datë 24 Prill 2011, E7 publikojnë videoklipin "Ska Limit". Më datë 2 Nëntor 2014, E7 publikojnë videoklipin "Folin". Më datë 13 Shkurt 2015, E7 publikojnë videoklipin "Mir Se Vje N'qytetin Tem"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Briski

(Former member)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kunder Dhuna

Newporn

Zinxhirt

Brothers P.

Rikthimi

Alboholics

Septics

Nolis Clicka

Krem Dela Krem

Da New Chain


Tags: E7 Ghost Dogs, E7, Ghost Dogs, E'7, E-7

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018