A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eagle Soldier

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Eagle Soldier is a singer. Më datë 2 Shtator 2010, Realisti R.a.g publikon videoklipin "Krejt Me Mu", në bashkëpunim me Eagle Soldier....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Trimzz

Voice

Hellrazor

Toni Dogg

Valdrin Ujupi

Blond

Real Expert

Kush4

A-Toni

Mili Bangz


Tags: Eagle Soldier

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018