A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eanda Nishevci

Tags: Eanda Nishevci

Origin: Prishtinë    Residence:        Age: 9   Zodiac sign: Virgjeresha  
Eanda Nishevci is a not so known singer. Si e vogel e ka pelqyer muziken,prandaj ne vitin 2012 eshte regjistruar ne grupin Xixellonjat me mesuesen Drita Rudi. Ne vitin 2013 Eanda e beri kengen e pare Une sot jam kampion. Mori pjese ne disa koncerte dhe festivale, ne Vihuela fest mori qmimin e pare si deputantja me e mire, te xixellonjat kendojne vendin e trete tash eshte ne perfundim te kenges se dyte, por tash duet me motren me te vogel. Eshte shume inteligjente edhe ne mesime eshte m...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017