A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eanda Nishevci

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 9
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Eanda Nishevci is a singer of Kids music. Si e vogel e ka pelqyer muziken,prandaj ne vitin 2012 eshte regjistruar ne grupin Xixellonjat me mesuesen Drita Rudi. Ne vitin 2013 Eanda e beri kengen e pare Une sot jam kampion. Mori pjese ne disa koncerte dhe festivale, ne Vihuela fest mori qmimin e pare si deputantja me e mire, te xixellonjat kendojne vendin e trete tash eshte ne perfundim te kenges se dyte, por tash duet me motren me te vogel. Eshte shume inteligjente edhe ne mesime eshte m...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Sara Mulliqi

Janina Mustafa

Hana Orllati

Lorena Shala

Fatlinda Leku

Rita Daklani

Arsa Dervishi

Finesa Sadiku

Stina Shala

Vesa Hamdiu


Tags: Eanda Nishevci

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018