A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Easst Rappz

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Easst Rappz is a not so popular group/singers. Easstrappz jan 1 grup qe jan krijuar ne fund te vitit 2010 - ne fillim te vitit 2011 me seli ne Vushtrri. Easstrappz eshte e pasuar nga 3 antarë: flow-ex, bmg dhe b-albo Ky grup debutoi me kengen e par e kenduar vetem nga dy antaret e easstrapz ,nga flowex dhe bmg kushtuar babave te tyre dhe kenga e par titullohet 'per ty bab'pastaj me kenget 'ti je ajo' dhe 'na erdhum' easstrappz jan pjes e labelit E.R(records) ose gjat easst rappz records p...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Rapstreet

Dardanet

Bam

Diadema

Explode

Shkurtja Shyhreti Remzia

Mak (Haki Misini)

Hana Band

Machiato Band

Stupcat


Tags: Easst Rappz, Easstrappz

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018