A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Easst Rappz

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Easst Rappz is a group/singers. Easstrappz jan 1 grup qe jan krijuar ne fund te vitit 2010 - ne fillim te vitit 2011 me seli ne Vushtrri. Easstrappz eshte e pasuar nga 3 antarë: flow-ex, bmg dhe b-albo Ky grup debutoi me kengen e par e kenduar vetem nga dy antaret e easstrapz ,nga flowex dhe bmg kushtuar babave te tyre dhe kenga e par titullohet 'per ty bab'pastaj me kenget 'ti je ajo' dhe 'na erdhum' easstrappz jan pjes e labelit E.R(records) ose gjat easst rappz records p...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Rapstreet

Crash-K

Toqkat

R.A.Y Band

A.R.T

Siamezzat

Dilema 21

Explossiv

Fluturuesit

Maska


Tags: Easst Rappz, Easstrappz

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018