A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Edi Krasniqi (Edi)

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  13
BIOGRAFIA: Edi Krasniqi (Edi) is a popular singer of Modern Traditional music. Në Qershor 2005, Edi Krasniqi (Edi) merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Kisha Bes Ne Dashuri". Në vitin 2009, Edi & Rifadia publikojnë albumin "Tashë E M'tha". Në vitin 2010, Edi Krasniqi (Edi) publikon albumin "Live". Në vitin 2011, Edi Krasniqi (Edi) publikon albumin "Live". Në vitin 2012, Edi & Rifadia publikojnë albumin "Une Po Dal". Më datë 28 Shkurt 2013, RTV21 Stars publikon videoklipin "Vendi Im". Më datë 22 Qershor 2...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Une Po Dal (2012)

Live (2011)

Live (2010)

Tashë E M'tha (2009)

N'dac Idhnom N'dac Gezom


» Add A Song »

Ti Je Zemra
Zemra Ende E Don
Me Mungon
E Pranoj
Behet Mire


Related Artists:

Shkelqim Kola

Beni Baksi

Murat Gjoniku

Sadik Uka

Shqipri Kelmendi

Ali Gërguri

Ardian Dema

Burim Bytyqi

Blerim Marshiqi

Burak Vehapi


Tags: Edi Krasniqi, Edi, Rifadija Dhe Edi, Rifadija & Edi, Rifadija, Rifadije Greicevci, Rifadije Graiqevci, Edi Krasniqi, Rifadia

Edi Krasniqi (Edi) in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018