A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Edit Mihali

Choose star rating

Rating:  3.7 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: Edit Mihali is a popular singer of Easy Listening & Classical music. Me nje ze te rralle ne muziken operistike, Edit Mihali fale punes dhe karrieres te gjate ne skene, prej kohesh gezon titujt “Artiste e Merituar” dhe “ Mjeshtre e Madhe”. E pranishme gjithmone ne aktivitetet e Teatrit te Operas dhe Baletit, per pianisten Lindita Kotorri, puna me Editin eshte impenjative. “Kur punon me nje njeri qe nuk toleron asgje, pra lexon nje partiture si e ka krijuar kompozitori, atehere une them se eshte nje kenaqesi e plote...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Luiza Çako

Besa Breca

Naile Vathi

Shpresa Spaho

Shpresa Gashi

Artiola Asllani

Fatime Hasani

Adelina Doda

Cyme Avdyli

Aulona Vasjari


Tags: Edit Mihali, Edit Mihali

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018