A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Edona Llalloshi - Hape Zemren


Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  84

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2010

2010-12-31T00:00:00

Music:

Nexhat Macula

Lyrics:

Arsim Bunjaku

Arrangement:

Bahri Zariqi

Video Production:

EMF Creative

Song from the album:

"Qa Po Bojm Na Sonte"

Song from the album:

"Maturantet"

Song from the album:

"Romanca"

Participating in

SVFM 2013


Për të njejtën temë
Po me flet gjdo ditë
E sma thua kurr
Se qfar më ke brenda
Në shpirt

Rrotullës i bje
Se kjo po më vret
Për ty osht shum më mir
Me mua t 'jesh ti më direkt

Reff
2x
Shkurte Shqip sonte mbushma
mendjen s'kerkoj shum vetëm hape zemren
Mos e le herave të tjera veq 1 her t'vjen vera ka dera...

Për të njejtën temë
Po me flet gjdo natë
Kurse dashurin po
e permen veç pak.

Rrotullës i bje
Se kjo po më vret
Për ty osht shum më mirë
me mua t 'jesh ti me direkt.

Reff
3x
Shkurte Shqipsonte mbushma
mendjën s'kerkoj shum vetëm hape zemren
Mos e le herave të tjera veq 1 her t'vjen vera ka dera...


Lyrics submited by Rrezja
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018