A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Egzon Abazi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  37
BIOGRAFIA: Egzon Abazi is a popular singer of Ilahi music. Më datë 11 Mars 2014, Egzon Abazi publikon videoklipin "I Varfer". Më datë 30 Qershor 2015, Egzon Abazi publikon videoklipin "Mëkatar". Teksti u shkrua nga Hazbi Thera. Më datë 31 Gusht 2016, Egzon Abazi, Fari Mani & Amar Ismaili publikojnë videoklipin "Të Dua Për Allah". Më datë 3 Shkurt 2018, Egzon Abazi publikon videoklipin "Zemrat Na Kan Vdek"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Official

Webiste

Instagram

Account

SnapChat

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Orhan Regjepi

Sedat Beqiri

Gazmend Hyda

Riad Sulimani

Nexhip Xhaferi

Murtez Xhaferi

Naim Qukiqi

Avdush Krosa

Amar Ismaili

Shpend Limani


Tags: Egzon Abazi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018