A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Egzon Ibrahimi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  15
BIOGRAFIA: Egzon Ibrahimi is a singer of Modern Traditional music. Më datë 30 Maj 2017, Egzon Ibrahimi publikon videoklipin "Sofra E Pergjakur". Muzika e këngës u punua nga Fatmir Muja, teksti u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa për orkestrimin u kujdes Rrahman Kryeziu. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films. Më datë 9 Janar 2018, Egzon Ibrahimi publikon videoklipin "Lutje Per Nanen". Muzika e këngës u punua nga Chipsi, teksti u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa për orkestrimin u kujdes Chipsi. Më datë 10 Qersho...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Floriani

Andi Ymeri

Afrim Rama

Mel Duraku

Durim Domnaku

Krenar Krasniqi

Kujta

Misol Fasa

Dardan Restelica

Novi


Tags: Egzon Ibrahimi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018