A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Egzona Dedaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  27
  • Origin:
  • Pejë 
  • Age:
  • 26
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Egzona Dedaj is a popular singer of Pop & Modern Traditional music. Më datë 14 Dhjetor 2013, Egzona Dedaj publikon videoklipin "Unike". Muzika e këngës u punua nga Miti Geci, teksti u shkrua nga Arsim Bunjaku, ndërsa për orkestrimin u kujdes Miti Geci. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative. Më datë 11 Dhjetor 2015, Egzona Dedaj publikon videoklipin "100 Vjet"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Albulena Ukaj

Blinera Krasniqi

Elbenita Kajtazi

Viona Shabani

Gresa Ahmeti

Suanita

Syzana Jashanica

Dorina Xerxa

Ema Smajli

Malda Susuri


Tags: Egzona Dedaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018