A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Egzoni Vogel

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Egzoni Vogel is a popular singer. Në vitin 2013, Egzoni Vogel publikon albumin "Zemer Zi". Më datë 4 Prill 2014, Alban Gashi publikon videoklipin "Gjane Gjane", në bashkëpunim me Egzoni Vogel. Teksti u shkrua nga vetë Alban Gashi. Më datë 7 Shtator 2014, Egzoni Vogel publikon videoklipin "Njehere Po Ta Them". Më datë 18 Dhjetor 2014, Egzoni Vogel publikon videoklipin "Pritem Pritem". Më datë 14 Tetor 2015, Egzon Ahmetaj publikon videoklipin "Qike Qike". Më datë 6 G...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Fadili

Artan Rroku

Tani

Astrit Musliu

Vehbi Kurti

Kozanostra

Marjol Dundo

Emiljano

Crazy Eagle

Lellow


Tags: Egzon Ahmetaj, Egzoni Vogel, Egzon Vogel, Egzon I Vogel, Egzoni Ahmetaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018