A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Egzoni Vogel - Pritem Pritem


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/12/2014

2014-12-18T08:21:30


It's a long time that we try finding the lyrics to "Pritem Pritem" sung by Egzoni Vogel.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Egzoni Vogel attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Viola. We wish that's the lyrics you are looking for:

(2x)
Valla nuk po rrihet jo nuk po rrihet
Pa ty nata s'po kalon
Krejt po dihet o krejt po shihet
Sa te du e sa po me don.

(2x)
Pritem Pritem Pritem ti
Se po vi tek ti po vi
Pritem Pritem syn o i zi
T'kom dashni o t'kom dashni.

(2x)
Valla nuk bojka jo nuk po bojka
Mos me te pas ngat zemer ty
Nuk po shkojka jo nuk po shkojka
Mos me ti pa ata sy.

(4x)
Pritem Pritem Pritem ti
Se po vi tek ti po vi
Pritem Pritem syn o i zi
T'kam dashni o t'kam dashni.more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018