A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Eli Fara - Qeraxhiu I Grebenjes


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  12

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2009

2009-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Këngë Korçare"

Song from the album:

"Popullore"

Song from the album:

"Te Dua Per Vete"


QERAXHI E O I GREBENESE DHE MORE
O QERAXHI E PASKE QENE
AMAN I PA BESE DHE MORE AH QE-QERAXHI
EE QERAXHI TE O TE KAM VELLA E DHE MORE
AH QERAXHI EE KE SILMA BURRIN E PO PA PARA E DHE MORE
AH QE-QERAXHI

E PO NE QOFSHIN O O BURRA TANE DHE MORE AH QERAXHI
EE SIHARRIQE DO TE JAP GJERDANE DHE MORE AH QE-QERAXHI
EE NE QOFSIN O O BURRAT E BOTES DHE MORE AH QERAXHI
EE PO MUR NE MUR DO DO TI BIJE KOKES DHE MORE AH QERAXHI EE

QERAXHI TE O TE PLASTE KALI DHE MORE
O QERAXHI EE ENDAVE NUSEN O NUSEN NGA DJALI DHE MORE
AH QE-QERAXHI EE SHKOJNE BURRAT SHKOJNE EDHE NA LENE DHE MORE
AH QERAXHI EE SHKOJNE EDHE MARRIN DHEN E MORE AH QERAXHI


Lyrics submited by KRISTAQ KRUTJA
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018