A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Eli Fara - 25 Gersheta


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  33

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/10/2007

2007-10-31T01:01:05

Song from the album:

"Popullore"

Song from the album:

"Te Dua Per Vete"


Oh 25 gersheta
Ti numerova pa fjeta x2

Ti s'mi numerove dot
More djale borzilok x2

Ref...
Moj lajle oj lule
Oh sa e bukur moj qe me je
Oj lajle oj lule
Eh sa bukur qe me je

Oh ti numerova kur flije
Buze kuqe karafile x2

Ti s'mi numerove dot
More djale borzilok x2

Ref...
Moj lajle moj lule
Oh sa e bukur moj qe me je
Oj lajle oj lule
Eh sa bukur qe me je

Mos je yll a mos je hene
Mos je molle per te ngrene x2

Embelson tere dynjane
Veç per nenen e babane x2

Ref...x2
Oj lajle oj lule
Oh sa e bukur moj qe me je
Oj Lajle oj lule
Eh sa bukur qe me je.


Lyrics submited by  arsimdiber
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018