A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Eli Fara - Te Dinja Te Vogel


Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2002

2002-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Kenge Te Zgjedhura Nga Jugu"

Song from the album:

"Me Yjet E Serenates"

Song from the album:

"Nostalgjia E Serenates Korcare Vol.1"

Song from the album:

"Nostalgjia E Serenates Korcare"

Song from the album:

"Best Serenate"

Song from the album:

"Pertej"


Të ka mbirë manushaqja ty o moj në penxhere.
Unë të dija të vogël ti më qënkërke moj dyzet vjeç.

[Refreni]:
Të dinja të vogël ti më qënke dyzet vjeç.
Leri nazet se s'të kanë lezet.

Ti kur më del te porta dhe më bënë muhabet
lëri moj këto naze se për ty nuk kanë lezet.

[Refreni]
Të dinja të vogël ti më qënke dyzet vjeç.
Leri nazet se s'të kanë lezet.

Ti kur më del n'dritare dhe më bën me isharet
unë të dija të vogël ti më qënkërke moj dyzet vjeç.

[Refreni]
Të dinja të vogël ti më qënke dyzet vjeç.
Leri nazet se s'të kanë lezet.


Lyrics submited by ana ismaili
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018