A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elida Daci-Gashi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Elida Daci-Gashi is a singer of Modern Traditional & Traditional Wedding music. Më datë 14 Qershor 2017, Elida Daci-Gashi publikon videoklipin "Kallet Atmosfera". Më datë 20 Nëntor 2017, Elida Daci-Gashi publikon videoklipin "Du Me Dale". Më datë 16 Maj 2018, Elida Daci-Gashi publikon videoklipin "Kush Je Ti"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lumturije Berisha

Ardiana Dili

Vushe Mjaki

Valmira Ramadani (Vali)

Qershore Tafallari

Ezo Menic

Luiza Lui

Vlora Ahmetaj

Flu

Keisi


Tags: Elida Daci-Gashi, Elida Daci, Elida Gashi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018