Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elinel

Tags: Elinel, Abstract, Granit Bajraktari

Origin: Prishtine    Residence:        Age: 26   Zodiac sign: Binjaket  
Elinel is a very famous singer and songwriter in hip-hop music. Granit Bajraktari, i njohur ndryshe si Elinel e ka prejardhjen nga Drenica (Kline e Eperme), por eshte i lindur dhe i rritur ne Prishtine. Kreu shkollen fillore ne "ILIRIA", kurse te mesmen ne gjimnazin "XHEVDET DODA", aktualisht student ne universitetin "AAB" - drejtimi KOMUNIKIM MASIV, dega PRODUKSION. Gjithçka rreth tij ka te beje me RAP-in, i cili eshte "nji sen" qe i fle ne zemer. Elinel eshte aktiv ne kete lami edhe pse jo aq i njohur, por ...

>> Full biography >>


  • Find Elinel on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  247

O (2013)T’kom Dasht
Dream
1 Qëllim
Gett'o
Qmos
Bullet
Legend
Sirena
I Përkushtum
Iluzione

» Add A Song »
lyrics.al © 2007 - 2017