A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Elita 5 & Adelina Ismaili - Sajzeza


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  33

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2000

2000-12-31T00:00:00

See Also

Adelina Ismaili

Song from the album:

"The Best Of"

Song from the album:

"Si Merlin Monro"

Song from the album:

"Only For You (Vetëm Për Ju)"


Sajzezo, o moj sajlaro x2
o si na e dogje muhallën'o x2

Nuk e dogja unë se jam delije'o x2
e dogji ç'ai djalë me alltije'o x2

Sajzezo, o moj sajlaro x2
o si na e dogje katundin'o x2

Nuk e dogja unë se jam qibare'o x2
e dogji ç'ai djalë me cigare'o x2

Sajzezo, moj si flutur'o x2
hajd' ma jep fjalën, moj e bukur'o x2

Fjalën s'mund ta jap, djalo, fjalën s'mund ta jap x2
jam shumë e re, djalo, prit të rritem pak x2


Lyrics submited by Virtual Devil
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018