A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Elita 5 - Te Pres


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  18

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2000

2000-12-31T00:00:00

Song from the album:

"The Best Of"

Song from the album:

"Nuk Jam Alkapone"

Song from the album:

"Live"

Song from the album:

"Only For You (Vetëm Për Ju)"


N'vendtakimin tone te pres si gjithmone
Por ti me the: Mos me prit atje

Perseri te pres, i jap vetes shprese
Pasi jam zotuar, kemi me u takuar

(refren)
E di se do t'vish
E di se s'mund te rrish
E di se gabon
Pse ashtu e vepron

Kaloi kohe e gjate, u be ora nate
Tani eshte vone, s'erdhe si gjithmone
Mendoj i vetmuar: ndoshta je penduar
Me duket do t'pres, i jap vetes shprese

(refreni)
E di se do t'vish
E di se s'mund te rrish
E di se gabon'
Pse ashtu vepron


Lyrics submited by  stafi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018