A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Elita 5 - Nuk Jam Diktator


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  199

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2011

2011-12-31T00:00:00

Video Production:

Fabrika

Song from the album:

"Mohikani I Fundit"

Song from the album:

"Vjeshte-Dimer 2011-2012"

Participating in

Netët e Klipit Shqiptar 11
Pse s'me thua drejt ne sy
se me mua nuk shkon
Pse s'me thua drejt ne sy
Pse s'me thua por vetveten mundon
Mos me le ne pritje zemer
mos me mundo shume
edhe nese nuk me do
thuaj qe te pergatitem une

REF x2:
Nuk jam une diktator
S'te detyroj me zor
edhe pse dua t'jem me ty
Pergjigjen thuaje yeah
pa frik e druajtje
le t'jete fund o fillim i ri

Me shum grindemi e puthjet kan mbetur pas nesh
sa here dalim ne te dy
shikon venger e nuk me buzeqesh
Mos me le ne pritje zemer
mos me mundo shume
e nese nuk me do
thuaj qe te pergagitem une

REF 4x:
Nuk jam une diktator
S'te detyroj me zor
edhe pse dua t'jem me ty
Pergjigjen thuaje yeah
pa frik e druajtje
le t'jete fund o fillim i ri


Lyrics submited by Red-black   kekomina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018