A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Elita 5 - Tornado


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/07/2018

2018-07-06T16:56:02

Music & Arrangement:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Lyrics:

Avni Qahili

Video Production:

MAX Production


Ti dëgjon rock deri në mëngjes
''Al Kapone'' e ''Dua të vdes''
e vazhdon tenton me pervetësuar
''Më fal'' e ke të preferuar
e unë të pëlqekam shumë

Tornado në zemër
emocion ke si çdo femër
nuk jam brend
që të le pa mend
s'jam nga Londra, Berlini
Roma apo Amsterdami
thjesht njeri, me ndjenjat si ti

Ideal të dukem
në skenë kur dal
Sajzezo imagjino
e ti prapë vazhdon
më favorizon
nuk ke të ndal
më vë në piedestal
e di se të kam pëlqy

Tornado në zemër
emocion ke si çdo femër
nuk jam brend
që të le pa mend
s'jam nga Londra, Berlini
Roma apo Amsterdami
thjesht njeri, me ndjenjat si ti

Ti je yll
a je e vetdijshme?
e bukur e pa arritshme
nëse unë diku përmendem
''Dëgjo'' këngën ''Çmendem''

Tornado në zemër
emocion ke si çdo femër
nuk jam brend
që të le pa mend
s'jam nga Londra Berlini
Roma apo Amsterdami
thjesht njeri me ndjenjat si ti.


Lyrics submited by Eduart Nonaj
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018