A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elita Rudi

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  78
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Elita Rudi is a popular singer of Pop music. Elita Rudi është jo vetëm një emër i njohur për audiencën shqiptare, por edhe një personazh mjaft i dashur nga të gjithë. Modeljen prej kohësh tashmë e shohim edhe në rolin e moderatores. Por, veç projekteve në ekran dhe në muzikë, që për hir të së vërtetës kanë qenë mjaft të suksesshme, kohëve të fundit Elita është në lidhje me këngetarin Gjiko, por ajo dëshiron që fokusi i audiencës mos të jetë tek jeta private. Më datë 17 Mars 2016, Elita R...

>> Full biography >>


Gjiko

(Her boyfriend)

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Xhesika Ndoj

Denata Toçe

Arta Memedi

Rea Nuhu

Iva Aliko

Arinda Gjoni

Ari Blue

Nika

Ana Kabashi

Argjenda Doçi


Tags: Elita Rudi

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018