A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elmaze Jashari

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Elmaze Jashari is a popular singer of Modern Traditional music. Më datë 26 Gusht 2008, Elmaze Jashari publikon videoklipin "Rralle E Plot Malle"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Egzona Ajeti

Ditare Gashi

Drita Jetishi - Sahiti

Vjosa Emini

Teuta Gashi

Arjeta Sejdiu

Marjana Hila

Arjana Leti

Bardha Dernogllava

Blerta Sopaj


Tags: Elmaze Jashari

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018