A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elona Leka

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  18
  • Origin:
  • Tetovë 
  • Age:
  • 33
BIOGRAFIA: Elona Leka is a popular singer of Pop & Modern Traditional music. Mediat i kushtuan asaj shume rendesi, kur Elona Leka ka shperthyer si nje BOMB me kengen "Nga Inati" ne bashkepunim me kengetarin e famshem tetovar Shpat Kasapin. Ajo ka kthyer vemendjen e mediave nga vetja. Më datë 5 Nëntor 2008, Elona Leka publikon videoklipin "Do Ta Marre Zemren". Më datë 8 Shkurt 2012, Elona Leka publikon videoklipin "Kjo Zemër Një Herë Fal". Më datë 29 Tetor 2012, Ylber Qaili publikon videoklipin "Bingo Lloto", në b...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Aurora Ndoj

Gresa Behluli

Albulena Ukaj

Elita Reçi

Saranda Imeri

Lumnije Ramadani

Habibe Ostreni (Bibe)

Greta Berati

Syzana Jashanica

Dafina Morina


Tags: Elona Leka

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018