A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elonida

Choose star rating

Rating:  1.3 / Votes cast:  3
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Elonida is a popular group/singers of Pop-Rock music. Elonida eshte grup rock nga Prizreni i formuar viteve te ’80....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Jutbina

Gjurmet

Humus

Fisniket

Grupi Tonic

403

Ritfolk

TNT

Udha E Shkembit

Këpurdhat


Tags: Elonida

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018