A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elsa Lila

Tags: Elsa Lila

Origin: Tirane    Residence:        Age: 36   Zodiac sign: Binjaket  
Elsa Lila is a very famous singer of Pop music. Elsa Lila, bije artistesh klasike, u familjarizua shume shpejt me evenimentet e rendesishme artistike duke marre pjese ne aktivitetet qe organizonte i ati (Edmond Lila nje tenor me reputacion te spikatur nderkombetar). Talenti i saj zbulohet nga kompozitori Valentin Veizi gjate Festivalit te Femijeve ne Tirane. Ne vitin 1997 ajo ndjek te atin ne Itali, vit ne te cilin tragjikisht humbet dhe te emen. Ajo i ka dedikuar nje kenge mamase se saj. Me p...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  52

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018