A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Elvana GjataTags: Elvana Gjata
Origin: Tiranë    Residence:        Age: 29   Zodiac sign: Ujori  
Elvana Gjata is a very famous singer in pop music. Emri i Elvana Gjatës nuk është i rastësishëm në botën e muzikës dhe as thjesht për të plotësuar ndonjë nga kapriçiot e moshës. Rruga e saj artistike ka filluar që fëmijë, me debutimet e saj të para në pallatin e pionierëve. Që në pjesëmarrjen e saj të parë, në Festivalin e Zërave të Rinj, vlerësohet me çmimin e tretë, me këngën 'Të këndojmë së bashku'. Ky çmim e inkurajon edhe më tej në rrugën e saj të saponisur. Merr pjesë në spektaklin 'Kër... >> Full biography >>
  • Find Elvana Gjata on social networks:


Choose star rating
  Rating:  4.5 / Votes cast:  901Albums:

» Add An Album »


» Add A Song »


 :: Lejla ::  
 :: Njesoj ::  
 :: Love Me ::  
 :: Kuq E Zi Je Ti ::  
 :: Vetes ::  
 :: Beso ::  
 :: Nuk Janë Më ::  
 :: 1990 ::  
 :: Afer Dhe Larg ::  
 :: Puthe ::  


Loading...Kalendari
20/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Vote