A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Elvana Gjata - Vetes


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  43

12/05/2009

2009-05-12T00:00:00

Song from the album:

"Hitet E Veres '08"

Song from the album:

"Afer Dhe Larg"

Participating in

VFM 2009

Participating in

Zhurma Show 2008
Ditet vetëm pa fjal
netet pa gjum ti fal
m' thoje zemer te kam
per ty njesoj jam ..

Vetem nje fjale
do te them dhe do zhdukem ngadale
te jem me ty
ti e di se ne shpirt ty te mbaj ..

O vetem nje fjale
do te them dhe do zhdukem ngadale
do ishte me mire
te me thuash nje here me fal ..

Ditet vetem pa fjale
netet pa gjum ti fal
m'thoje zemer te kam
per ty njesoj jam ..

Vetem nje fjale
do te them dhe do zhdukem ngadale
te jem me ty
ti e di se ne shpirt ty te mbaj...

O vetem nje fjale
do te them dhe do zhdukem ngadale
do ishte me mire
te me thuash nje here me fal

shiko sa prane buzes tende jam
mos me ler te pres me gjate
puthme per te fundit nate...

Vetem nje fjale
do te them dhe do zhdukem ngadale
te jem me ty
ti e di se ne shpirt ty te mbaj...

O vetem nje fjale
do te them dhe do zhdukem ngadale
do ishte me mire
qe te me thuash nje here me fal...


Lyrics submited by Magbule   Luraa
more...
lyrics.al © 2007 - 2018