A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Elvana Gjata - Sa Te Dua


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  15

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/05/2012

2012-05-06T09:43:11

Sa te dua kurr nuk ta kam thene sa te dua vetem Zoti ta dii...Sa te duaa...Kurr nuk do ta them...Sa te duaa..jo see dii...

Ooo Jeta imee o shpirti im.
O ndjenja ime te dua tyy ti jeta ime ti shpirti im e sa te dua sa te dua vetem Zoti e di..

oOO Jeta imeee
Ooo Ndjenja Imee....e Sa te dua sa te dua vetem Zotie di...


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018