A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Elvana Gjata - Dancehall (I Wanna Bring It Up)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  14

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2011

2011-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Afer Dhe Larg"
I wanna break it up
Qiellin po e hapim
they wanna break it up
Jo nuk po me kapin (2x)

E kupton maksimumin japim
aktiv, me trupin t'jeni gati
me degjon i fundit dhe i pari
Mos luaj ti me zjarrin .

I wanna break it up
Qiellin po e hapim
they wanna break it up
Jo nuk po me kapin
Nen kontroll e kemi situaten
E bejm diten e bejm dhe naten
..
Ne te dy ne dancehall ' Oooo

Ref:(2x)
Ne po kercejme ne DanceHall
Muziken e degjojme me fort
Ti ke me knu me shum ne te
E ndjen , Oo o oo !

O'oou ` O'oou
O'oou ` O'oou
O'oou ` O'oou

I wanna break it up
Qiellin po e hapim
They wanna break it up
Jo nuk po me kapin
Ne kontroll e kemi situaten
E bejm diten e bejm dhe naten
..
Ne te dy ne dancehall ' Oooo

Ref:(2x)
Ne po kercejme ne DanceHall
Muziken e degjojme me fort
Ti ke me knu me shum ne te
E ndjen , Oo o oo !

O'oou ` O'oou
O'oou ` O'oou
O'oou ` O'oou

Ref:(2x)
Ne po kercejme ne DanceHall
Muziken e degjojme me fort
Ti ke me knu me shum ne te
E ndjen , Oo o oo


Lyrics submited by  ThisIsHit2   gnirt   saramk
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018