A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Elvana Gjata - Kush Jam Unë?


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  53

Comments

(0)

31/12/2011

2011-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Afer Dhe Larg"
Këtu nuk ka me diell
edhe per ty do t'perendoj
s'na mbeti asnje shije
nga dashuria qe mbaron
sikur ne te ishim
s'do vazhdonim dot me shumëë
i themi njeri tjetrit
kush jam unë ?

Ref:(2x)
I shikoj unë sytë e tij
ke ndryshuar zemer sa shumë
i shikon dhe ti sytë e mi
kush jam unë ?

Kush jam unë ?

Këtu nuk ka me diell
edhe per ty do t'perendoj
s'na mbeti asnje shije
nga dashuria qe mbaron
sikur ne te ishim
s'do vazhdonim dot me shumëë
i themi njeri tjetrit
kush jam unë ?

Ref:(2x)
I shikoj unë sytë e tij
ke ndryshuar zemer sa shumë
i shikon dhe ti sytë e mi
kush jam unë ?

kush jam unë ?
kush jam unë?


Lyrics submited by Aidda   Lola123   Freskijaa
more...
lyrics.al © 2007 - 2018