A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Elvana Gjata - As Ti


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  45

Comments

(0)

20/06/2014

2014-06-20T21:32:50

Song from the album:

"Acoustic Live Sessions Ep"
A e mban mend ti shpirti im
Sa gezoja une
Kur me thoje mos ki frike te dua shume
A e mban mend ti shpirti im sa te cmoja une
Kur me thoje mos ki frike te dua shume

Ref:
As ti, as ti
Thell ne shpirtin tënd
S'me ke dashur kurr
Tani trembem une (2x)

A e mban mend ti shpriti im
Kur te thoja une
Ne te mire dhe ne te keq s'te ndahem kurr
A e mbaje mend ti shpirti im nuk ma thoje dot
Se nje dit nuk do jem une njeriu jot

Ref:
As ti, as ti
Thelle ne shpirtin tënd
S'me ke dashur kurr
Tani trembem une (2x)


Lyrics submited by Bina   Hamide
more...
lyrics.al © 2007 - 2018