A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvis Veli

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Elvis Veli is a singer of Hip-Hop music. Më datë 15 Janar 2018, Elvis Veli publikon videoklipin "21 Gram". Më datë 4 Qershor 2018, Elvis Veli publikon videoklipin "Ne Menyren Time"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Slim

Orianel

Noza

Baron

El Ghost

A.K

Tifi Ag

Last Daddy

Burn (Rap)

C S1ma


Tags: Elvis Veli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018