A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ëmbla Elezi

Choose star rating

Rating:  2.5 / Votes cast:  4
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 10
BIOGRAFIA: Ëmbla Elezi is a singer of Kids music. Ajo ka dy vjet që këndon dhe aktualisht studion në një akademi artistike. Muzika është pasioni i saj më i madh. Ëmbla ka një karakter të brishtë dhe është shumë e ndjeshme. Kur këndon ajo ndihet e plotësuar dhe ‘The Voice Kids’ për të është mundësia për t’i treguar të gjithëve talentin e saj. Këngëtarët e preferuar të saj janë Alban Skënderaj dhe Venera Lumani. Në vitin 2018, Ëmbla Elezi merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Voice Of Albania

(Contestant)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Anjeza Sejdia

Alisia Bajrami

Kristel Qarri

Erma Mici

Natalia Tigani

Mei Dallashi

Kleansa Susaj

Anja Myrtaj

Daniela Toçi

Einxher Qose


Tags: Ëmbla Elezi

Ëmbla Elezi in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018