A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Emiljano Albania
Not Yet Rated

Music genres: Hip-Hop

Emiljano Albania is a singer. Më datë 26 Prill 2017, Emiljano Albania & Brunilda publikojnë videoklipin "Melina".

Më datë 11 Janar 2018, Emiljano Albania & Brunilda publikojnë videoklipin "Aroma E Saj".

Më datë 7 Maj 2018, Emiljano Albania & Virusi publikojnë videoklipin "Ajo Po Don Cash".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018