A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  76
  • Origin:
  • Kumanove 
  • Residence:
  • Francë 
  • Age:
  • 22
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Emir is a popular singer of Hip-Hop music. Eshte i njohur per kenget e tij sidomos te stilit hip hop me tema te ndryshme (dashurie). Profesionin e muzikes e filloi qysh ne femijeri dhe eshte shume i pelqyer sidomos nga gjinia femerore. Keto vitet e fundit nuk ishte edhe aq aktiv ne projekte, por 2017 e solli ate me kengen e re "Biseda Jone", qe po pelqehet shume nga fansat. Eshte i njohur per tekste te mrekullueshme, te cilat i shkruan vet. Më datë 7 Nëntor 2017, Emir publikon videokli...

>> Full biography >>


Facebook

Profile

Instagram

Account

Youtube

Channel

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

Melek


Related Artists:

Bloody

Bomba

Tikkz

Lannex

Mistiku

Paniku

Majesty (Alban Ukaj)

Genci Shaqiri

Stealth

Addi


Tags: Emir, Emir Nexhipi

Emir in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018